Sklep Farmexpert

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo kilkanaście tysięcy produktów. Ciągle  poszerzamy asortyment na naszym magazynie i staramy się aby towar sprzedawany przez naszą firmę był najlepszej jakości.

Posiadamy części do ciągników takich jak Ursus C-330, C-360, C-385, Zetor, Fendt, Massey Ferguson, MTZ, T-25 i wielu innych. Posiadamy również części do kombajnów zbożowych takich jak Bizon czy Claas i John Deere oraz kombajnów ziemniaczanych ANNA i BOLKO. W naszej ofercie występują również części do takich maszyn rolniczych jak rozrzutniki, opryskiwacze, kultywatory, pługi oraz inne maszyny używane przez współczesnego rolnika.

Nie tylko części do maszyn są w naszym sklepie. Mamy również produkty które stosowane są w maszynach rolniczych takie jak siedzenia, oleje, filtry, reflektory, farby, szyby i inne tego typu elementy.

Posiadamy również szeroki wybór narzędzi niezbędnych do naprawy takich jak śrubokręty, klucze, wiertarki, młotki, wkrętarki, zestawy kluczy, ściągacze i wiele innych.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.